Mini cheesecakes s mailanmi

Seznam surovin

Nákupní seznam na e-mail

Postup přípravy

1. Troubu předehřejte na 180 °C a plech na muffi ny vyložte papírovými košíčky. Ve foodprocessoru rozmixujte sušenky najemno, přilijte rozpuštěné máslo a vytvořte kompaktní směs, kterou rovnoměrně rozdělte do košíčků. Dnem skleničky upěchujte, vložte do trouby a pečte 10 minut. Po upečení troubu stáhněte na 150 °C.

2. Elektrickým šlehačem vyšlehejte na nejnižší rychlost philadelphii s cukrem, po jednom zašlehejte vejce a nakonec přilijte smetanu ke šlehání. Krém rozdělte rovnoměrně do připravených papírových košíčků s upečeným korpusem.

3. Maliny se zbylým cukrem rozmixujte ve foodprocessoru nebo mixéru a přeceďte přes sítko, abyste se zbavili semínek. Na povrch cheesecakes nakapejte pár kapek malinové směsi a pomocí párátka vytvořte srdíčka. Plech na muffi ny vložte do pekáče, nalijte do něj horkou vodu tak, aby dosahovala do poloviny výšky muffi nové formy, a vložte do vyhřáté trouby. Pečte 30 minut, v polovině doby pečení formu otočte. Nechte dojít do pokojové teploty a pak chlaďte v lednici alespoň 4 hodiny. Ideálně přes noc.

Nehodnoceno

Hodnotilo: 0

Zatím nebylo hodnoceno

Komentáře k receptu

Načítám komentáře...