Kurz fotografování jídla 23. srpna

Kurz fotografování jídla 23. srpna

Víkendové kurzy fotografování jídla povede dvorní fotografka Gurmetu, Šárka Babická, specialistka na food fotografii, která působí u nás a ve Velké Británii. O zkušenosti s food stylingem, dekorem a přípravou jídla na fotografování se s vámi podělí autorka Kuchařky z ostrova Sardinie, Karolina Konečná, a šéfredaktorka časopisu Gurmet, Darina Křivánková.

Lektor: Šárka Babická

Téma: Food styling a focení jídla

Jídlo dnes fotí skoro každý, jen někdo to ale dokáže opravdu dobře. Chcete patřit mezi ty, kteří to umí? Nabízíme jedinečnou příležitost učit se od profesionálů. Co se naučíte?

• jak vybrat vhodný fotoaparát a vybavení pro fotografování jídla
• základní pravidla kompozice
• jak pracovat s denním světlem a vytvořit různé nálady a styly
• jak vybrat rekvizity a jak pracovat s nádobím a dekorem
• pravidla pro práci s barvami
• základy fotografování jídla mobilním telefonem
• základní techniky a triky food stylingu

Kurz je vhodný pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve svém fotografickém umění, ale i pro ty, kteří teprve začínají. V ceně kurzu je zahrnuto občerstvení po celý den, dostatek jedlého materiálu na focení a zapůjčení nádobí a dekoru.

Bonus navíc

FOTIT MŮŽETE S VLASTNÍM PŘÍSTROJEM NEBO SI NA MÍSTĚ VYZKOUŠET RŮZNÉ TYPY FOTOAPARÁTŮ ZNAČKY NIKON A KDYŽ BUDETE MÍT ŠTĚSTÍ, JEDEN TAKÉ VYHRÁT.

Kdy a kde: Vybrat si můžete ze dvou termínů (sobota nebo neděle). Kurz se bude konat vždy od 10 do 17 hodin v elegantním a fotogenickém prostoru pražského Bistra Proti Proudu, Březinova 22, Praha 8 - Karlín

PARTNEŘI KURZU: NIKON, BISTRO PROTI PROUDU. Na kurzu s námi spolupracují firmy: Bella Rose a Freshbedýnky.

Termín a cena:

Datum konání Počet volných míst Cena
23.08.2015 od 10:00 0 2500,- Kč
>